Комплексний аудит Вашого сайту

Перед тим як почати, розповімо Вам таку історію. Деякий час назад відразу кілька наших клієнтів просували ресурси за однаковими запитами. При цьому одні були дуже задоволені, а інші - навпаки. Причому незадоволені клієнти в пошукових системах ранжувались вище, ніж ті, хто був повністю задоволений. Провівши аналіз даної ситуації за допомогою аудиту, з'ясувалося, що власники менш оптимізованого сайту підготувалися до майбутніх продажів набагато краще, а згодом просто розширили сферу реклами.

Погодьтеся, що запросити відвідувачів на сайт, це тільки пів справи, а для того, щоб проект приносив реальну прибуток, потрібна комплексна оцінка Вашого сайту. Сюди входить повне дослідження інтернет-ресурсу як з точки зору маркетингу, так і з технічного боку.

Аудит сайту. Для чого він?

Дуже часто в Інтернеті зустрічаються сайти практично з нульовою віддачею онлайн реклами. Це пов'язано з тим, що найчастіше виготовлення сайтів замовляється в спеціальних веб-студіях, що спеціалізуються тільки на їх створення. При цьому замовник не враховує той факт, що більшість дизайн-студій не мають уявлення про таке поняття як інтернет- маркетинг.

Ці веб-студії займаються лише красивим дизайном, а такі складові як аналіз ніші, технічна складова, юзабіліті, ефективність і якість продають текстів, пошукова видимість та ін. Йде в тінь. Провівши аудит таких сайтів, відразу стають зрозумілі всі слабкі сторони. Якщо після виготовлення сайту, замовник звертається в агентство, яке буде оптимізувати сайт, знову-таки, не торкаючись маркетингової боку, то він ризикує залишитися з проблемою маркетингу один на один.

Нашою компанією була розроблена послуга з проведення комплексного аудиту сайту, яка доступна в даний час всім клієнтам. Дуже багато з замовників відразу ж відчувають різницю, але є і такі, хто вважав за краще відмовитися від даної послуги. Хочете мати успішну рекламну компанію? Тоді не відмовляйтеся від аналізу сайту.

Складові аудиту веб-сайтів

Що є складовими аудиту веб-сайту? Перш за все, це оцінка самого сайту, а саме його апаратних можливостей сервера і програмної частини. Повний аналіз знизить програмну вразливість сайту, а також запобіжить появі помилок індексації. По-друге, аудит - це оцінка юзабіліті, дизайну, доступності всієї інформації, навігації по сайту а так само технічних аспектів, що впливають на ранжування сайту в пошукових системах.

При проведенні маркетингового аудиту веб-сайту вдається висвітлити всі нюанси щодо відвідувачів сайту, а також їх поведінки. Маркетингова оцінка допоможе з'ясувати, які розділи і сторінки найменш затребувані.

Якщо говорити про пошуковому аудиті, то в ньому аналізується індексація усіма пошуковими системами. Після такого аудиту можна сміливо ставити прогнози про те, скільки буде потрібно часу для просування інтернет-проекту.

Завдяки маркетинговому аудиту, можна підвищити відвідуваність сайту, що збільшить рекламні компанії та підвищить потенціал проекту. Завдяки цій послузі, вдається з'ясувати, чому одні і ті ж товари на одному сайті популярні, а на іншому взагалі не користуються популярністю. Комплексний аудит приділяє велику увагу зовнішнім аспектам: аналіз конкурентів, видимість в пошукових системах, ранжування сайту.

Отже, аудит веб-сайтів це:

- аналіз конкурентів

- маркетинговий аналіз Вашого сайту

- технічна оцінка Вашого сайту

- пошукова оцінка Вашого сайту

Шановні замовники! Вкладаючи гроші в просування Вашого сайту, переконайтеся в тому, скільки людей відвідують його, а для максимальної віддачі, скористайтеся комплексним аудитом нашої компанії.

Тарифи на комплексний аудит сайту визначаються індивідуально, залежно від ніші і складності проекту.

Розкрутка 24 — аудит і розкрутка сайтів від професіоналів.

АБО.

Зв'яжіться з нами

Є питання? Ми відповімо!
(044) 360 83 34