Підтримка Вашого сайту

Що в даний момент означає комерційний сайт, який не тільки приносить прибуток, а й залучає клієнтів? Звичайно ж, це комплекс програмних модулів, різноманітного контенту, апаратної складової і різних сервісів.

Для функціонування всього цього комплексу, необхідна так звана підтримка сайту. Дуже часто власники тих чи інших проектів не в змозі забезпечити повноцінний рівень технічної підтримки свого сайту, що в результаті призводить до неефективних рекламним кампаніям, неповного використання всіх можливостей всесвітньої павутини і як наслідок втрата позицій і відвідувачів.

У чому полягає наша техпідтримка сайту? В першу чергу, виключається такий аспект, як тривала непрацездатність сайту через збої на сервері, спам атак чи інших навантажень на сайт. По-друге, щоб створення і розкрутка сайту мали позитивний результат, професійна техпідтримка йому просто необхідна! Адже не можна гарантувати, що сам власник або його помічники зможуть вчасно усунути ті чи інші несправності і чи вистачить їм кваліфікації.

Підтримка сайту – це оновлення актуальної інформації, постійне проведення профілактичних робіт, своєчасне і швидке усунення наявних неполадок.

Інформаційну підтримку сайтів неможливо уявити без технічної: вони дуже тісно переплітаються між собою, що гарантує успішний розвиток інтернет-проекту. Замовляючи такого роду послуги в нашій компанії, Ви отримаєте не тільки постійне і якісне усунення несправностей та оновлення, а й впевненість в тому, що всі роботи будуть виконані вчасно і максимально ефективно з точки зору пошукової розкрутки сайту.

У чому важливість супроводу сайтів?

Як вже було сказано раніше, техпідтримка сайту, є ключовим елементом для успішного існування інтернет проекту. Багато власників сайтів задаються питанням, чому конкуренти «йдуть» на крок попереду них. Та все дуже просто. Сайти потребують постійного оновлення та коригування вмісту. Хочете, щоб ваш сайт був в ТОПі, тоді не варто економити, а скористатися професійною технічною підтримкою, вона завжди себе окупить.

Наша компанія працює на постійній основі. Грамотні і кваліфіковані фахівці щодня відстежують працездатність серверів компанії, які потребують технічної підтримки. Варто зауважити, що на випадок збоїв, ми створюємо резервні копії сайтів (що також входить в обслуговування нашої компанії). Супровід сайту нашими фахівцями забезпечить якісну працездатність поштового сервера.

У нашій компанії існують власні програмні моделі, які забезпечать надійне і якісне обслуговування сайтів. Наприклад, в разі збою при роботі сервера, наші співробітники миттєво отримують SMS -Повідомлення про виниклі неполадки.

Замовляючи обслуговування Вашого сайту у нас, ми зобов'язуємося обробляти будь-яку, надсилається Вами кореспонденцію: зображення, текстову інформацію, прайс-листи і багато іншого. Всі документи будуть якісно оброблені і опубліковані.А найголовніше - Вам не потрібно турбуватися про збереження кодів доступу і паролі: система безпеки нашої компанії буде ретельно стежити за цим.

Оосновні переваги

У чому переваги технічної підтримки, здійснюваної нашою компанією? В першу чергу, великий штат кваліфікованих співробітників мають досвід в IT -сфери. Замовляючи технічне обслуговування Вашого сайту у нас, Ви не тільки заощадите свій бюджет, а й отримаєте швидкий і ефективний результат, який є частиною пошукового просування.

Переваги, які Ви отримаєте, скориставшись нашими послугами:

- збільшення відвідуваності сайту;

- стале функціонування і виконання всіх покладених завдань;

- відсутність вірусів;

- оптимізація під пошукові системи;

- значна економія Вашого бюджету.

Технічна підтримка Вашого сайту

Техпідтримка включає в себе:

- безкоштовні послуги хостингу;

- підбір доменного імені (з урахуванням факторів пошукової оптимізації);

- підтримка, а також створення електронної пошти;

- при необхідності створення додаткових сторінок для системи;

- моніторинг всіх підрозділів сайту;

- перевірка на актуальність і якість всіх матеріалів;

- публікація матеріалів на сайт, незалежно від того, в якому вигляді вони були надані;

-створення резервної копії сайту;

- очищення системи від шкідливих програм.

Інформаційна підтримка Вашого сайту

- наповнення сайту фотографіями і оптимізованими текстами;

- переклад текстів на інші мови;

- створення актуальних і унікальних статей;

- адміністрування блогів і форумів;

-веб - форми (управління інтерактивними елементами Вашого сайту);

- новинна стрічка, в якій відображаються всі події відповідають тематиці сайту.

Тарифи на комплексне обслуговування, формуються індивідуально, залежно від складності проекту і ступеня конкуренції в конкретній бізнес ніші.

Розкрутка 24 — підтримка і розкрутка сайтів в пошукових системах.

АБО.

Зв'яжіться з нами

Є питання? Ми відповімо!
(044) 360 83 34