Индексация сайта поисковыми системами

Для того, що б створений і розміщений в Інтернеті сайт знаходився пошуковою системою за заздалегідь визначеними і іншим пошуковим запитам, він повинен бути знайдений і проіндексований так званими павуками - роботами індексаторами пошукових систем.

Як правило, знаходження нового сайту роботом здійснюється в процесі переходу за гіперпосиланнями, провідним на новий сайт з проіндексованих раніше документів.

Альтернативним способом знаходження новоствореного сайту, є додавання його в так звану add URL форму, наявну в панелі вебмастера пошукової системи.

Даний спосіб, згаданий нами, лише з причини його існування, проте досвідчений вебмастер ніколи не стане користуватися ним, рекомендація використання даного способу, сама по собі говорить про низьку кваліфікацію оптимізатора.

Першоджерело, на якому вперше балу знайдена роботом посилання на новий сайт, його тематичність і авторитетність в даній ніші, багато в чому визначають первинне думку про новий сайт з боку пошукової системи.

Оптимальним способом індексації новоствореного сайту є розміщення посилання (нехай навіть за гроші) в новини або нової публікації авторитетного в даній тематиці ресурсу, ще краще - декількох.

Даний спосіб індексації, можливо, є не найшвидшим. При такій схемі, індексація нового сайту може зайняти від одного дня до тижня, в залежності від ваги і авторитетності посилається ресурсу. Тим не менш, він є найоптимальнішим і закладає добрий початок позитивної історії просувається, де, як відомо, поспіх може зіграти не на користь оптимізатора.

В деяких випадках, коли необхідна якнайшвидша індексація, можливо прикрутити до більш радикальних способів, наприклад, публікація в соціальні закладки, що дозволяє «загнати» новий сайт в індекс пошукової системи за 5-30 хвилин. Однак такі ситуації складно уявити, коли мова йде про серйозну стратегії просування сайту, в конкурентній ніші.

ИЛИ.

Зв'яжіться з нами

Є питання? Ми відповімо!
(044) 360 83 34