Создание сайта для Вашего бизнеса

Що таке «сайт» в сучасному розумінні? Це необхідний і дуже звичний атрибут будь-якого офісу і організації. Сайт - це не тільки представник компанії в мережі, але і рекламний інструмент, який рекламує послуги і товари. Потенційні клієнти, можуть у будь-який час дня і ночі ознайомитися з переліком послуг і товарів, надає Ваша компанія, а також зв'язатися з Вами.

В даний час дуже важко уявити офіс або організацію, яка не має свого власного сайту. Якісно виготовлений сайт, не тільки принесе прибуток, але і знизить витрати на пошук нових клієнтів.

Наша компанія має великий штат висококваліфікованих фахівців зі створення оптимізований під пошук сайтів. По закінченню роботи Вам буде запропоновано не тільки подальше обслуговування сайту, але і його просування. Замовивши створення сайту у нас, Ви заощадите не тільки свої гроші, а й час.Також наша компанія надає гарантії на свої послуги, а саме - рік безкоштовного обслуговування

Створення сайту у нас

Основним напрямком нашої компанії є реклама у всесвітній павутині - Інтернет. Відповідно до цього всі сайти, виготовлені нашою компанією, розробляються з урахуванням їх подальшого SEO-просування. Першокласні фахівці проводять різноманітні маркетингові дослідження ринку. Створюються оптимізовані сайти, які в майбутньому стають найважливішим інструментом для процвітаючого бізнесу.

Під час створення Вашого сайту, наші фахівці закладають маркетингову складову як в структуру проекту, так і в дизайн. Надалі сайт, завдяки цим маніпуляціям, не вимагає аудиту, так як вже відповідає всім необхідним умовам Інтернет-маркетингу.

Колектив нашої компанії проведе всі роботи по створенню сайту на найвищому рівні. Штат нашої компанії складається з професійних програмістів, художників-дизайнерів, журналістів і верстальників. Наші клієнти отримують сайти, розроблені з урахуванням всіх інноваційних технологій.

Хочете досягти успіху в бізнесі? Тоді вперед до створення Вашого «правильного» сайту! У процесі його розробки наші співробітники вивчать конкурентне середовище, а також проаналізують всі аналогічні проекти за тематикою.

Розробка і створення сайту - етапи

Існує кілька етапів у розробці сайтів. В першу чергу розробляється концепція сайту. Після цього готується технічне завдання, робиться верстка макета, розробляється графічний макет. На заключному етапі проводиться інтеграція макета і встановлюється система управління (CMS). Після закінчення всього сервіси сайту тестуються, а потім усуваються всі неполадки.

Система знижок, яка присутня в нашій компанії, Вас приємно здивує. Замовивши технічну підтримку сайту, Ви отримаєте 20% знижки від вартості створення самого сайту. Підтримка сайту - це недорогий продукт, який дозволяє забезпечити своєчасне оновлення всієї інформації.

Розкрутка 24 - створення і просування сайтів в пошукових системах.

ИЛИ.

Зв'яжіться з нами

Є питання? Ми відповімо!
(044) 360 83 34